ΚΛΟΠΗ JIMNY από Αγία Παρασκευή

Θέματα που δεν εμπίπτουν σε άλλη κατηγορία ...οι φίλοι μας με άλλα 4Χ4 ....κλπ

ΚΛΟΠΗ JIMNY από Αγία Παρασκευή

Δημοσίευσηαπό itsiag » Τετ Νοέμ 10, 2010 12:21 pm

Αγαπητοί φίλοι,

Δυστυχώς είμαι στη δύσκολη θέση να σας πω ότι την Παρακευή το ξημέρωμα, 5 Νοεμβρίου, μου έκλεψαν το Jimny μου. H κλοπή έγινε από την περιοχή Τσακός στην Αγία Παρασκευή (στην οποία με ενημέρωσε η αστυνομία ότι έχουν συμβεί πολλές κλοπές 4x4 οχημάτων...). Το Jimny με αριθμό πινακίδων ΖΧΑ-8320 είναι χρώματος ασημί, hard top, με μαύρες ράγες στην οροφή και έχει ένα απλό μαύρο μουσαμά στην ρεζέρβα στην πίσω πόρτα. Φορά λάστιχα Bridgestone 50-50 (πλήρως αξιόπιστα σε χώμα και άσφαλτο) και έχει ένα χαρακτηριστικό ξεφλούδισμα στο χρώμα, στην πόρτα του οδηγού, βαμένο από πάνω με ασημί μαρκαδόρο, μεγέθους το ένα τρίτο της παλάμης (έγινε σε πλύσιμο σε βενζινάδικο γιαυτό προσοχή με τα κωλοπιεστικά). Επίσης είναι μοντέλο τέλους 2006 και έχει τις πεντάκτινες ζάντες. Θα προσπαθήσω να ανεβάσω φωτογραφία το βράδυ.

Επιπλέον στοιχεία: όποιοι το έκλεψαν, πέταξαν όλα τα χαρτιά που είχα στο ντουλαπάκι, πλην του e-pass της Αττικής Οδού. Mε το e-pass πέρασαν 3 φορές το βραδυ της 5 Νοεμβρίου από διάφορα σημεία της Α.Ο.!

Το αυτοκίνητο έχει πάει μόνο σε εξουσιοδοτημένα συνεργεία -γιατί κάπου διάβαζα για αντιγραφές κλειδιών και τα λοιπά.

Οποιοσδήποτε έχει κάποια πληροφορία, ακόμα και για παρατημένο Jimny χωρίς πινακίδες, παρακαλώ ας με ενημερώσει.

Καλή συνέχεια σε όλους.

Γιάννης
itsiag
 
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: Δευτ Οκτ 16, 2006 3:31 pm

Επιστροφή στο 4X4 γενικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 45 επισκέπτες