Αποχαιρετώ την παρέα σας...

Θέματα που δεν εμπίπτουν σε άλλη κατηγορία ...οι φίλοι μας με άλλα 4Χ4 ....κλπ

Αποχαιρετώ την παρέα σας...

Δημοσίευσηαπό Jimnakias » Σάβ Οκτ 11, 2008 5:08 pm

Είχα καιρό να μπω στο forum, μετά από 3 χρόνια συντροφιάς του πολυαγαπημένου μου Jimny αποφάσισα να το πουλήσω. Ο αγοραστής βρέθηκε από το πουθενά χωρίς να καταβάλω ιδιαίτερη προσπάθεια μιας και το αμάξι ήταν άψοξο και επωλήθη...

Θα ήθελα να σας ευχαριστήσω όλους εσάς που έχετε συμβάλλει στην δημιουργία του forum μιας και η δουλειά που έχετε κάνει είναι παραδειγματική (λίγα forum σαν αυτό). Πραγματικά φίλοι συν-Jimnyστες λυπάμαι τόσο που πουλάω το αμαξάκι μου αλλά και που αποχωρίζομαι την παρέα σας. Σας ευχαριστώ όσους με βοηθήσατε με τις συμβουλές σας και όλους όσους ανταλλάξαμε απόψεις. Η επόμενη αγορά πιθανότατα να είναι πάλι Suzuki (Νέο G.V.), ίσως και Terios.. ξέρω τι σκέφτεστε, με τα 9.000 αργύρια "πούλησα" την ψυχή του Jimnyστα.. δυστυχώς αλλάζουν οι εποχές μας.

Εις το επανιδείν!!

:wave:

SEEK AND YE SHALL FIND !!!
Άβαταρ μέλους
Jimnakias
 
Δημοσιεύσεις: 180
Εγγραφή: Σάβ Οκτ 29, 2005 7:09 pm
Τοποθεσία: Χανιά

Δημοσίευσηαπό Turanga Leela » Σάβ Οκτ 11, 2008 6:48 pm

να περνάς καλά ότι αυτοκίνητο και να έχεις :D
Turanga Leela
HJC Member
 
Δημοσιεύσεις: 6799
Εγγραφή: Δευτ Ιαν 26, 2004 12:37 am

Δημοσίευσηαπό JEO » Σάβ Οκτ 11, 2008 7:12 pm

Δεν πειραζει ρε φιλαρακο. 4Χ4 να ναι και οτι να ναι. Αρκει να το ευχαριστιεσαι.

Υ.Γ. Το οτι παιρνεις αλλο 4Χ4 δεν λεει τιποτα, μπορεις να συνεχισεις να γραφεις εδω μεσα. :thumbsup:
Keep thinking......
Άβαταρ μέλους
JEO
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 3441
Εγγραφή: Τετ Μάιος 04, 2005 6:45 pm
Τοποθεσία: Χαμένη Ατλαντίδα.

Δημοσίευσηαπό J.P. » Σάβ Οκτ 11, 2008 8:03 pm

Φίλε Jimnakia να είμαστε καλά ότι αυτοκίνητο κι αν έχουμε στη κατοχή μας. Δεν είχα δει ότι είσαι από τα Χανιά. Αν πάντως αγοράσεις και πάλι τετρακίνητο, ευχαρίστως να πάμε εκδρομές μαζί και ας μην είναι Jimny. Στο κάτω κάτω η παρέα, το κοινό χόμπι και η αγάπη για τη φύση είναι που μας κρατάει κοντά και όχι τα σίδερα!

Καλή αντάμωση λοιπόν ακόμα και τώρα σε ένα φαινομενικό τέλος. :D

Γιάννης, Ρέθυμνο.
Άβαταρ μέλους
J.P.
 
Δημοσιεύσεις: 79
Εγγραφή: Παρ Νοέμ 30, 2007 12:39 am
Τοποθεσία: Ρέθυμνο-Κρήτη


Επιστροφή στο 4X4 γενικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 15 επισκέπτες

cron