ΑΓΟΡΑ JIMNY

Θέματα που δεν εμπίπτουν σε άλλη κατηγορία ...οι φίλοι μας με άλλα 4Χ4 ....κλπ

ΑΓΟΡΑ JIMNY

Δημοσίευσηαπό joe » Σάβ Ιαν 12, 2008 11:47 am

Καλημερα παιδες.χτες πηγα και ειδα το jimny γιατι θα ακολουθησει αγορα τον αλλο μηνα γιατι θελει και η γυναικα μου αυτοκινητο και ετσι σκεφτηκα το μικρο θηριο απ΄το να παρω ενα κλασσικο μικρο πολης(μπλιαχ) :? πηγα στην εκθεση και να πω την αληθεια μου αρεσε παρα πολυ(η γυναικα μου τρελλαθηκε) :D :jump1: θα ηθελα να μου πειτε τι ψιλοπροβληματακια βγαζει,τι να προσεξω,τι σας αρεσε και τι οχι και οτι αλλο ξερετε για να με κατατοπησετε οσο το δυνατον καλυτερα.το αμαξι θα το χρησιμοποιων και εγω,διοτι δουλευω στο καζινο της παρνηθας,για snowboard στον παρνασσο και σε αλλα χιονοδρομικα και χωματινες βολτες στο χωριο(λιμνη πλαστηρα,καρδιτσα)εγω εχω ενα CITROEN C4 VTS και ειμαι γραμμενος στο GREEK CITROEN CLUB και ειμαστε μια πολυ καλη παρεα και συζηταμε τα παντα και εχουμε βρει λυσεις για παρα πολλα περι αυτοκινητου και οχι μονο,ελπιζω τωρα που μπηκα στην παρεα σας να ειμαστε και εδω ετσι και να κανουμε συναντησεις και εκδρομουλες,καφεδακια,παιδακια και οτι αλλο τελειωνει σε ....ακια 8) .συγγνωμη αν εγινα κουραστικος, :blahblah: ευχαριστω για το ενδιαφερον :thumbsup:
Η ΤΡΕΛΑ ΠΑΕΙ ΣΤΑ ΒΟΥΝΑ..
ΜΟΝΟ ΜΕ JIMNY OMΩΣ
ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΝΕΒΕΙ
Άβαταρ μέλους
joe
 
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Σάβ Ιαν 12, 2008 10:28 am
Τοποθεσία: ΑΧΑΡΝΑΙ

Δημοσίευσηαπό Antonis » Σάβ Ιαν 12, 2008 2:48 pm

Καλώς ήρθες στην παρέα μας!!!! :D

Θα δεις και εδώ οτι είμαστε μια πολύ καλή παρέα.. :wink: με τις βόλτες μας,τις εκδρομές μας,τα καφεδάκια μας,τα τσιπουράκια μας (ακούς Πάνο! :lol: )...κτλ!!
Γύρω από το Jimny τα παιδιά εδώ θα δεις οτι έχουν κάνει μια πάρα πολύ καλή δουλειά (λεω έχουνε γιατί και εγώ σε γενικές γραμμές καινούργιος είμαι :lol:).

Θα σου πρότεινα να ψάξεις λίγο το forum και θα βρεις αρκετά ενδιαφέροντα πράγματα.Επίσης, να μελετήσεις και αυτά πριν αρχίσεις τις εξορμήσεις σου: http://www.jimnyclub.gr/garage/

Καλώς όρισες!!! :thumbsup:
JimnyClub.Gr
Άβαταρ μέλους
Antonis
HJC Member
 
Δημοσιεύσεις: 1090
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 01, 2007 11:58 am
Τοποθεσία: ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ

Δημοσίευσηαπό Turanga Leela » Σάβ Ιαν 12, 2008 5:05 pm

Turanga Leela
HJC Member
 
Δημοσιεύσεις: 6799
Εγγραφή: Δευτ Ιαν 26, 2004 12:37 am

Δημοσίευσηαπό JEO » Σάβ Ιαν 12, 2008 5:33 pm

Keep thinking......
Άβαταρ μέλους
JEO
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 3441
Εγγραφή: Τετ Μάιος 04, 2005 6:45 pm
Τοποθεσία: Χαμένη Ατλαντίδα.


Επιστροφή στο 4X4 γενικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 7 επισκέπτες