Περίεργα λάστιχα που σας έχουν συμβεί

Θέματα που δεν εμπίπτουν σε άλλη κατηγορία ...οι φίλοι μας με άλλα 4Χ4 ....κλπ

Περίεργα λάστιχα που σας έχουν συμβεί

Δημοσίευσηαπό Kaivs Mitsivs » Παρ Μάιος 28, 2004 5:14 pm

Λοιπόν αποφάσισα να ανοίξω αυτό το θέμα με την "τύχη" που με συνάντησε ένα Σάββατο που ήθελα να πάω στην πατρίδα (Ευβοια).

Καθώς λοιπόν έτρεχα να προλάβω το ferry-boat στην αγαπημένη λεωφόρο Μαραθώνος :x :x :x και σε ένα s (κατα την ορολογία F1) από τα πολλά που μας προσφέρει η εν λόγω διαδρομή ακούω το λάστιχο λές και έιχε γίνει φέτες. Βγαίνω κι εγώ να δω τι καλό είχα μαζέψει και τι να δω????.................................................................................................................(αφήνω την αγωνία να ανέβει στα ύψη)............................................................................................................γκαν γκαν γκαν γκαν
ΕΝΑ ΜΠΟΥΖΙ

Για την ιστορία να αναφέρω πως φοράω ακόμα τα μαμίσια λάστιχα(8 μηνών)

Αυτά για την ώρα. Προσεχώς θα έχω και φωτοντοκουμέντο. Καταθέστε και τις δικές σας "ομορφιές"
Kaivs Mitsivs
 
Δημοσιεύσεις: 13
Εγγραφή: Τρί Απρ 13, 2004 11:35 am
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ - ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ

Δημοσίευσηαπό Dr.Format » Παρ Ιουν 04, 2004 9:50 am

Dr.Format
 

Δημοσίευσηαπό Chris » Σάβ Ιουν 05, 2004 12:11 am

Ημουν στην Εθνική Οδό Αθηνών - Λαμίας (κοντα στα ΚΤΕΛ) με DAEWOO MATIZ πηγαινα σε μια στροφη με 110, πατάω μια μπετόβεργα (μάλλον) με το πίσω δεξί λάστιχο...το λάστιχο και η ζάντα γίνεται κομμάτια...Περιττό να σας πώ τι ένιωσα μέσα στο αυτοκίνητο....ή μπετόβεργα εκτινάσεται σε ένα μηχανάκι που ερχόταν απο πίσω μου..και σχεδόν του έκοψε την ζάντα...Ευτυχώς διατηρώντας την ψυχραιμια μας σταματήσαμε και οι δύο και σταυροκοπιόμασταν...
Τελικά οι έλληνες είμαστε απαράδεκτοι...
Ετσι γίνονται τα ατυχήματα!!!
Άβαταρ μέλους
Chris
 
Δημοσιεύσεις: 1402
Εγγραφή: Τρί Μάιος 04, 2004 12:58 pm
Τοποθεσία: Κορυδαλλός

Δημοσίευσηαπό sirros » Παρ Απρ 22, 2005 3:28 pm

sirros
 


Επιστροφή στο 4X4 γενικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 54 επισκέπτες