ΠΟΤΟ ΚΑΙ ΟΔΗΓΗΣΗ........

Θέματα που δεν εμπίπτουν σε άλλη κατηγορία ...οι φίλοι μας με άλλα 4Χ4 ....κλπ

ΠΟΤΟ ΚΑΙ ΟΔΗΓΗΣΗ........

Δημοσίευσηαπό Επισκέπτης » Τετ Φεβ 23, 2005 12:27 pm

Τελευταία επεξεργασία από Επισκέπτης και Πέμ Φεβ 24, 2005 11:10 am, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Επισκέπτης
 

Δημοσίευσηαπό coupe333 » Τετ Φεβ 23, 2005 12:57 pm

coupe333
 

Δημοσίευσηαπό joseph » Τετ Φεβ 23, 2005 3:48 pm

Μερικοί ΜΟΝΟ τσάϊ πίνουν σε κονβόϊ !!!!!!!!!!


(τι είπα ο ............άνθρωπας !!!!!! :D:D:D:D:D )

Όσο για το link, δεν νομίζω να αρέσει,ειδηκά αν κάποιοι απο εμας εχουμε περάσει κάποιες πάρόμοιες καταστάσεις.

Αν είναι να σας βάλω και εγω φωτογραφείες, που έχω απο το νοσοκομείο,οταν εγω ήμουν με τη μηχανή και ο άλλος πέρασε το ΣΤΟΠ που είχε και με έκανε κομμάτια! (6 χειρουργεία και εχω αλλο ένα-ελπίζω-)
Με αυτή τη λογική εκτος απο το ποτό, πρέπει να πούμε ΜΗ ΚΑΒΑΛΑΤΕ ΜΗΧΑΝΕΣ ?????

Δυστιχώς δεν πρόκειται να ακούσει κανένας !
Γιατί,πολυ απλά, είσαι ΑΤΡΩΤΟΣ, μέχρι την "κακιά" στιγμή !!!!!!!


τενκ γιού.





υγ> Απο 31-8-2002 μεχρι σήμερα δεν εχω ανέβει σε μηχανή,ούτε κάν συνοδηγός ! (μόνο Βαλεντίνο Ρόσσι μου αρέσει να βλέπω.......το άτομο εχει ταλέντο)
Το χειρότερο είναι πως,δεν εχουμε ούτε νοσοκομεία για να πείς χτυπάω με μαζεύουν μετα απο τρία τέταρτα και με πάνε .....ΠΟΥ ???
Αν εξαιρέσουμε το Θριάσιο,στην Ελευσίνα,όλα τα άλλα είναι "ΜΑΥΡΑ ΧΑΛΙΑ" !!!!!!
joseph
 
Δημοσιεύσεις: 2782
Εγγραφή: Πέμ Δεκ 29, 2005 12:44 am
Τοποθεσία: Σαντορίνη-Πειραιάς

Δημοσίευσηαπό manolis » Τετ Φεβ 23, 2005 6:33 pm

Συμφωνώ εκ των υστέρων, δεν θα ήθελα να έχω επισκεφθεί την συγκεκριμένη ιστοσελίδα. Δεν μου προσέφερε τίποτα, αντιθέτως.

Η πρόταση μου είναι μην το επισκεφθήτε.

Ολοι ξέρουμε πως η ανευθυνότητα, όχι μόνο της κατανάλωσης αλκοολ αλλά και της απερίσκεπτης συμπεριφοράς γενικότερα μπορεί να έχει τέτοια αποτελέσματα.
manolis
 

Δημοσίευσηαπό Jimnys » Πέμ Φεβ 24, 2005 12:55 am

Μανώλη όλοι ξέρουμε ότι "Ολοι ξέρουμε πως η ανευθυνότητα, όχι μόνο της κατανάλωσης αλκοολ αλλά και της απερίσκεπτης συμπεριφοράς γενικότερα μπορεί να έχει τέτοια αποτελέσματα" όπως είπες αλλά ποιός τα εφαρμόζει????
Συμφωνώ μαζί σου ότι το συγκεκριμένο λίνκ απο την σελίδα, δείχνει ένα φρικτό θέμα απο δυστήχημα.
Ισως να μην προσφέρει τίποτα, ίσως να έκανε κάποιους απερίσκεπτους που χθες πχ τα είπιαν και πήγαν βόλτα να το ξανασκεφτούν, έστω και για κάποια λεπτά μιας και η παιδεία μας τέτοια είναι μην κρυβόμαστε.

Ιωσήφ συμφωνώ ότι μπορεί να ξυπνάει άσχημες μνήμες και συγνώμη για αυτό πρέπει να αλλάξουμε όλο το εντός δρόμου οδηγικό σύστημα της Ελλάδας.
Οι Ελληνες όδηγοί δυστηχώς δεν έχουν οδηγική παιδεία κατά το πλήστον και είναι αρκετά ριψοκίνδυνοι......
Το εκτός δρόμου είναι μια χαρά.....
Jimnys
 

Δημοσίευσηαπό cliff » Πέμ Φεβ 24, 2005 1:13 am

Πιστεύω ότι εάν διατηρηθεί το link για την ιστοσελίδα αυτή καλό είναι να μπει προειδοποίηση για το περιεχόμενό της.
cliff
 

Re: ΠΟΤΟ ΚΑΙ ΟΔΗΓΗΣΗ........

Δημοσίευσηαπό Turanga Leela » Πέμ Φεβ 24, 2005 4:59 am

Turanga Leela
HJC Member
 
Δημοσιεύσεις: 6799
Εγγραφή: Δευτ Ιαν 26, 2004 12:37 am

Δημοσίευσηαπό manolis » Πέμ Φεβ 24, 2005 11:03 am

manolis
 

Δημοσίευσηαπό moutoulos » Πέμ Φεβ 24, 2005 11:09 am


Άβαταρ μέλους
moutoulos
 
Δημοσιεύσεις: 39
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 18, 2004 10:02 am
Τοποθεσία: ΠΑΤΡΑ

Δημοσίευσηαπό moutoulos » Πέμ Φεβ 24, 2005 11:11 am


Άβαταρ μέλους
moutoulos
 
Δημοσιεύσεις: 39
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 18, 2004 10:02 am
Τοποθεσία: ΠΑΤΡΑ

Δημοσίευσηαπό Jimnys » Πέμ Φεβ 24, 2005 11:17 am

Jimnys
 

Δημοσίευσηαπό Jimnys » Πέμ Φεβ 24, 2005 11:19 am

Jimnys
 

Δημοσίευσηαπό Jimnys » Πέμ Φεβ 24, 2005 11:26 am

Jimnys
 

Δημοσίευσηαπό cliff » Πέμ Φεβ 24, 2005 12:48 pm

Δεν διαφωνούμε καθόλου για την ουσία, αλλά όταν κάποιος παραπέμπεται σε μια σελίδα τέτοιου περιεχομένου πρέπει να έχει προειδοποιηθεί για το περιεχόμενό της πρώτα ώστε να αποφασίσει ο ίδιος αν θέλει να προχωρήσει.
cliff
 

Δημοσίευσηαπό Jimnys » Πέμ Φεβ 24, 2005 1:11 pm

Jimnys
 

Επόμενο

Επιστροφή στο 4X4 γενικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 45 επισκέπτες