Η ατάκα της ΧΡΟΝΙΑΣ...!!!!

Χώρος αναψυχής , ανέκδοτα παροιμίες κτλ όλα εδώ.

Η ατάκα της ΧΡΟΝΙΑΣ...!!!!

Δημοσίευσηαπό ICEMAN » Τετ Ιουν 29, 2005 11:54 am

Εκεί που καθόμουν και διάβαζα το forum του motorwomen.gr διαβάζω και την απίστευτη ατάκα που πιστεύω θα μείνει ως η ατάκα της χρονιάς....!!!


Mountzoura έγραψε:
Εμένα παρεπιπτόντως μου αρέσει το καινούργιο Megane Angry.
Βέβαια όταν το πρωτοείδα μου θύμισε κάτι από Disney και ειδικά το Donald με τα τρία ανίψια του Angry αλλά μετά οκ το συνήθισα.

Επίσης μου αρέσει το SportKa ενώ αντιπαθώ το ka (μιλάμε πάντα για ford) :-$

Bliah

Επίσης μου τι δίνουν:

* Ταξιτζίδες που σταματάνε όπου βρουν ή αισθάνονται ότι δεν οφείλουν να δώσουν κανένα λογαριασμό (με φλας) για το που θα στρίψουν και πότε.
* Άτομα άνω των 65 που έχουν μια σχέση "πάθους" με το ταμπλό τους αλλά όχι με τους υπολοίπους οδηγούς και κρατιούνται από το τιμόνι σε απόσταση αναπνοής με τα δυο χέρια μην τους φύγει. Blinking Η αγκύλωση έχει επεκταθεί από τα άκρα μέχρι το εγκέφαλο που δεν λέει να δώσει εντολή στον εγκέφαλο να στρίψει το κεφάλι δεξιά αριστερά μπας κι έρχεται και κανας χριστιανός από κείθε.
* Οι οδηγοί των διπλανών αυτοκινήτων στο φανάρι που χαμογελάνε φερέλπιδα προς τη μεριά μου με σηκωμένο φρύδι και ανοιχτό γιακά. Εκεί πιάνει εμένα αγκύλωση Mad
* Οι πεζοί που περπατάνε μες τη μέση ή κινούνται προς οποιαδήποτε κατεύθυνση αυθαίρετα πιπιλώντας την καραμέλα "ο πεζός έχει πάντα προτεραιότητα!" Ποιά προτεραιότητα χριστιανέ μου? Άμα εγώ έρχομαι φοράτη κι απλώσεις το ποδάρι σου έτσι ΕΠΕΙΔΗ ΕΜΠΝΕΥΣΤΗΚΕΣ να περάσεις απένταντι πρέπει να πλακωθώ στα φρένα και να σου κάνω και υπόκλιση?
Οι πεζοί που στέκονται σε μια θέση πάρκινγκ κι ενώ βλέπουν ότι προσπαθείς να παρκάρεις χωρίς να εμποδίσεις τους πίσω ξύνονται με το πάσο τους και περπατάνε σε slow motion σαν τους τύπους στο Αρμαγεδών. Angry
* Η μάνα μου που κρατιέται από τη χειρολαβή και σε κάθε στενό μουρμουράει "πρόσεχε" "πρόσεχε" Mad
* Οι άνδρες φίλοι που κάθονται δίπλα μου να "τους πετάξω κάπου" κι έχουν ψυχολογία λες και ΟΝΤΩΣ θα τους πετάξω σε κανένα χαντάκι. Ή ακόμη χειρότερα εκείνοι που λένε "εγώ τώρα τι παριστάνω ως συνοδηγός? το μα%^$%^ ?"
* Τα παπάκια που πιάνουν όλη τη λουρίδα εντελώς κομπλεξικά κι όταν τα πιάσει φανάρι περνάνε ανάμεσα στις λωρίδες προνομιακά. No No No!
* Οι κομάντος αυτοδιόριστοι καθαριστές τζαμιών στο φανάρι που δεν παίρνουν από όχι Huh?
* Οι πράσινες μερσεντές με αλβανικές πινακίδες Tongue
* Αυτοί που προσπερνάνε από δεξιά
* Αυτοί που στέκονται με το δάκτυλο στη σκανδάλη...παντόν στην κόρνα, έτοιμοι να ανακοινώσουν το Πράσινο λες κι όλοι οι υπόλοιπο είναι στραβοί :-P
Αυτά!
ICEMAN
 
Δημοσιεύσεις: 12
Εγγραφή: Δευτ Νοέμ 15, 2004 1:47 pm

Δημοσίευσηαπό mega » Τετ Ιουν 29, 2005 11:56 am

xaxaxaxaaxaxa ασ γραψουμε εδω την αγαπημενη μας ατακα
Άβαταρ μέλους
mega
 
Δημοσιεύσεις: 386
Εγγραφή: Τρί Απρ 12, 2005 2:50 pm

Δημοσίευσηαπό ΠΕΤΡΟΣΧΧ » Σάβ Ιούλ 09, 2005 12:01 am

Άβαταρ μέλους
ΠΕΤΡΟΣΧΧ
HJC Member
 
Δημοσιεύσεις: 1816
Εγγραφή: Κυρ Σεπ 26, 2004 1:49 am
Τοποθεσία: ΠΑΓΚΡΑΤΙ

Δημοσίευσηαπό jfk60 » Δευτ Ιούλ 11, 2005 9:26 am

jfk60
 
Δημοσιεύσεις: 173
Εγγραφή: Δευτ Φεβ 14, 2005 4:08 pm
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ


Επιστροφή στο Παιδική χαρά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Bing [Bot] και 3 επισκέπτες