Θα χαρω να σας γνωρίσω και απο κοντα

Θέλετε παρέα για εκείνη τη βόλτα στο Μαραθώνα ή ακόμα και στα Βαρδούσια; ...θέλετε καφέ ; ......εδώ θα βρείτε την παρέα !!

Θα χαρω να σας γνωρίσω και απο κοντα

Δημοσίευσηαπό Vlatero » Πέμ Φεβ 26, 2015 8:00 pm

Γεια σας. Παρακολουθώ καιρο το φορουμ και δινω συγχαρητήρια σε ολους για τη δουλειά που γίνεται και το ενδιαφέρον. Εχω ενα τζιμνακι του 2007 χωρις πολλα εξτρα... Μια αναρτισουλα στους 2 πόντους και λαστιχακια 70/30. Κανω πολλές εξορμησεις με ενα φιλο μου που ειχει τζιπακι. Λατρεύω βουνο λασπη χιονι και ολα οσα ανεβαζουν την αδρεναλίνη.. Θα χαρω πολυ να γνωριστούμε και απο κοντα στην επόμενη προγραμματισμένη βολτούλα... Θα ειμαι σε επαφη και θα δηλωσω σημετοχη αν ολα είναι ιδανικά. Θα ηταν τιμη μου να μαθω οσα ξερετε και να ζησω μαζι σας ολα αυτα τα υπεροχα ταξιδακια. Θα ειμαστε σε επαφη. Φιλικά γιωργος
Vlatero
 
Δημοσιεύσεις: 39
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 15, 2015 4:03 pm
Τοποθεσία: Πατρα

Re: Θα χαρω να σας γνωρίσω και απο κοντα

Δημοσίευσηαπό panoslpm » Πέμ Φεβ 26, 2015 8:13 pm

Γεια σου Γιώργο.Τα βασικά τα εχεις...δηλαδή όρεξη για βόλτες και λασπόλουτρα....όλα τα αλλά θα έρθουν στην πορεία.
Που μένεις;
Άβαταρ μέλους
panoslpm
 
Δημοσιεύσεις: 208
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 30, 2014 4:49 pm
Τοποθεσία: αθηνα

Re: Θα χαρω να σας γνωρίσω και απο κοντα

Δημοσίευσηαπό Vlatero » Πέμ Φεβ 26, 2015 8:19 pm

ειμαι απο πατρα. 23 χρονών. Τα Σαββατοκύριακα μου ειναι ελευθερα και διαθεση ακομα και για μακρινές εξορμησεις παντα στο φουλ. Καθημερινές ειναι λιγο δύσκολες λογο εργασιας αλλα αν ειναι κατι δελεαστικό σίγουρα θα καταφερω να ρυθμίσω και καποιες καθημερινες. Ανυπομονώ :D
Vlatero
 
Δημοσιεύσεις: 39
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 15, 2015 4:03 pm
Τοποθεσία: Πατρα

Re: Θα χαρω να σας γνωρίσω και απο κοντα

Δημοσίευσηαπό panoslpm » Πέμ Φεβ 26, 2015 8:54 pm

Μακρυά μας είσαι αλλά δεχόμαστε και μεις προσκλήσεις για ραντεβού στα βουνό που μας χωριζουν
Άβαταρ μέλους
panoslpm
 
Δημοσιεύσεις: 208
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 30, 2014 4:49 pm
Τοποθεσία: αθηνα

Re: Θα χαρω να σας γνωρίσω και απο κοντα

Δημοσίευσηαπό Vlatero » Πέμ Φεβ 26, 2015 9:06 pm

λατρευω να ειμαι στο τιμόνι.. Και εφόσον η καταληξη του ταξιδιού θα ειναι η αποκορυφωση τοτε δεν υπάρχει κανενα προβλημα. Αντιθετως.. Οσο για την προσκληση για τα μερη μου που ειναι πολυ παιχνιδιαρικα με θεα απιστευτη λασπη χιόνι αναβασεις και ολα τα απαραίτητα να ξερεις οτι την ετοιμαζω... Ηδη εχω κανει τις περισσότερες διαδρομες εδω. Η προταση μου που θα γινει σίγουρα οσοι ακολουθήσουν θα μείνουν απολυτα ευχαριστημένοι και δεν θα μετανιώσουν για τα αρκετα χιλιόμετρα ασφαλτου μεχρι εδω... Περιμένω να γνωριστούμε σύντομα και να διασκεδάσουμε με αυτο που αγαπαμε
Vlatero
 
Δημοσιεύσεις: 39
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 15, 2015 4:03 pm
Τοποθεσία: Πατρα

Re: Θα χαρω να σας γνωρίσω και απο κοντα

Δημοσίευσηαπό offroad_master » Παρ Φεβ 27, 2015 9:19 am

Καλωσηρθες!
Δεν θα ηταν ασχημη η ιδεα να εξερευνησουμε και τα μερη τα δικα σου!
Περιμενουμε να σε γνωρισουμε απο κοντα!
Βαλλιανατος Γιωργος
www.eval.gr
Άβαταρ μέλους
offroad_master
 
Δημοσιεύσεις: 1963
Εγγραφή: Παρ Απρ 13, 2007 2:27 pm
Τοποθεσία: ΚΡΥΟΝΕΡΙ

Re: Θα χαρω να σας γνωρίσω και απο κοντα

Δημοσίευσηαπό Dimny » Παρ Φεβ 27, 2015 9:49 pm

Τι το λες και δεν το κάνεις τότε.... τι λέτε για το ΣΚ το επόμενο ??? Καμιά Ζήρια ???/ Να μοιράσουμε την απόσταση ???
Άβαταρ μέλους
Dimny
HJC Member
 
Δημοσιεύσεις: 1329
Εγγραφή: Τετ Αύγ 27, 2008 11:19 am
Τοποθεσία: Νίκαια

Re: Θα χαρω να σας γνωρίσω και απο κοντα

Δημοσίευσηαπό Vlatero » Παρ Φεβ 27, 2015 10:48 pm

Εχω αρκετες διαδρομες.. Κανω συνέχεια διερευνητικές βολτες... Φενεο ζηρεια πρασουδι ανεμογεννήτριες οβρυοκαμπο ομπλο αντιπυρικες λιμνη τσιβλου και πολλες αλλες.. Οσοι ειναι απο Αχαΐα σιγουρα γνωρίζουν.. Δεν εχω κανει συγκεκριμένη προταση ακομα για καπου διότι θελω οσοι ακολουθήσουν να μην το μετανιωσουν. :) :lol: Ειδικα οσοι θα εχουν αρκετα χιλιόμετρα σε ασφαλτο.. Ο καιρος βοηθάει πολυ για τελειες διαδρομες.. Εχουμε φρεσκο χιονακι στο Παναχαϊκό.. Καλη βροχη για λασπομαχια.. Θελω να βγαλω 2 διαδρομες . Μια αρκετα δύσκολη και απαιτητική.. (απαραίτητα μπλοκε και οχι φοβο σε γρατζουνιες κτλ) και μια πιο "χαλαρη" για οσους δεν θελουν να φυγουν με ζημιες στα οχηματα. Σιγουρα και οι 2 με ποκυ λασπη χιονι και παιχνίδι.. Οταν τα ετοιμάσω θα τις προτείνω κατευθείαν.. Και αυτη με την μεγαλύτερη σημερινή θα υλοποιηθεί. Οσο για ζηρεια εγω ειμαι μεσα. Αν καποιος ξέρει διαδρομή να προτείνει ας ανοίξουμε νεο θεμα για να το δουν ολοι και να προχωρήσουμε.. Αλλιως αναμονή λιγες μερούλες.. Ετοιμάζω καλο πράγμα :)
Vlatero
 
Δημοσιεύσεις: 39
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 15, 2015 4:03 pm
Τοποθεσία: Πατρα

Re: Θα χαρω να σας γνωρίσω και απο κοντα

Δημοσίευσηαπό panoslpm » Σάβ Φεβ 28, 2015 6:17 am

Βαλ τε μπρος για ζηρεια!!!
Άβαταρ μέλους
panoslpm
 
Δημοσιεύσεις: 208
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 30, 2014 4:49 pm
Τοποθεσία: αθηνα

Re: Θα χαρω να σας γνωρίσω και απο κοντα

Δημοσίευσηαπό pavlos » Σάβ Φεβ 28, 2015 12:59 pm

Αγαπητέ Γιώργο, καλώς ήρθες στην παρέα μας, που είναι πάντα ανοικτή σε καινούριες και δυναμικές παρουσίες.
Με χαρά μας, όπως είδες θα δεχτούμε την οργάνωση της βόλτας που γράφεις.
Ο σχεδιασμός και η στρατηγική των διαδρομών που προτείνεις, βρίσκεται σε σωστό δρόμο προς το παρόν, πάντα κατα την ταπεινή μου άποψη.
Η προτασή σου ήρθε στον σωστό χρόνο, καθότι και προς τα Νότια πρέπει νά είναι μία απο τις οι επόμενες κινήσεις μας.
Προκαταβολικά ευχαριστούμε για την διάθεση και τον χρόνο που θα διαθέσεις για αυτή την δράση.
Άβαταρ μέλους
pavlos
El Presidente
 
Δημοσιεύσεις: 1176
Εγγραφή: Τετ Φεβ 13, 2008 9:02 am
Τοποθεσία: νησιά: BOUROU BOUROU

Re: Θα χαρω να σας γνωρίσω και απο κοντα

Δημοσίευσηαπό Vlatero » Σάβ Φεβ 28, 2015 6:17 pm

Ευχαριστώ πολυ για τα καλα σου λόγια φιλε pavlos.. Η διαδρομές που θα ετοιμάσω θα ικανοποιήσουν ολους... Για ζηρια όμως ποιος θα κανει την αρχη;;;;; ποιος θα βοηθήσει για διαδρομή κτλ;; ελατε παιδια.... Ωρα για βολτούλα... Να μοιραστούμε τα χιλιόμετρα και την απόσταση... Αν δε βρεθεί καποιος για ζηρεια μεσα στη βδομαδα ανοογω θεμα για Παναχαϊκό ορος.... Θα ειμαι σε επαφή
Vlatero
 
Δημοσιεύσεις: 39
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 15, 2015 4:03 pm
Τοποθεσία: Πατρα

Re: Θα χαρω να σας γνωρίσω και απο κοντα

Δημοσίευσηαπό panoslpm » Σάβ Φεβ 28, 2015 8:24 pm

Το πρωτο πράγμα που πρεπει να κανεις είναι να ανακοινώσεις τα ασφαλτινα χιλιομετρα γιατί εκεί ποναμε!!
Άβαταρ μέλους
panoslpm
 
Δημοσιεύσεις: 208
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 30, 2014 4:49 pm
Τοποθεσία: αθηνα

Re: Θα χαρω να σας γνωρίσω και απο κοντα

Δημοσίευσηαπό Dimny » Σάβ Φεβ 28, 2015 9:21 pm

Παμε για Τρίκαλα Κορινθίας και ανεβαίνουμε και μιά βολτούλα Ζήρια

Τι λέτε για την Κυριακή που έρχεται ... ???

Μίλησα και με τον Αρίστο και είναι μέσα κατά 90%....
Άντε να δοκιμάσουμε και τα άλογα !!!!
Άβαταρ μέλους
Dimny
HJC Member
 
Δημοσιεύσεις: 1329
Εγγραφή: Τετ Αύγ 27, 2008 11:19 am
Τοποθεσία: Νίκαια

Re: Θα χαρω να σας γνωρίσω και απο κοντα

Δημοσίευσηαπό Vlatero » Σάβ Φεβ 28, 2015 10:26 pm

Μεσα και εγω για τρικαλα ζηρεια και φενεο που ειναι διπλα... Ειναι υπέροχα μερη. Απλα δε γνωρίζω διαδρομες καλες για off road παιχνιδι. Για αυτο δεν αναλαμβάνω οργανωση για εκει. Ξεκιναμε κυριακη για την πρώτη βόλτα μας παρεα προς ορεινή Κορινθία. Οποιος μπορει να το οργανώσει ας ανοιξει νεο topic για να δηλώσουμε συμμετοχές
Vlatero
 
Δημοσιεύσεις: 39
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 15, 2015 4:03 pm
Τοποθεσία: Πατρα

Re: Θα χαρω να σας γνωρίσω και απο κοντα

Δημοσίευσηαπό panoslpm » Σάβ Φεβ 28, 2015 11:07 pm

Άβαταρ μέλους
panoslpm
 
Δημοσιεύσεις: 208
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 30, 2014 4:49 pm
Τοποθεσία: αθηνα

Επόμενο

Επιστροφή στο Ζητείται παρέα για βόλτα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες